Powalczymy ze spadkowiczem.

• autor: daciak994, 2011-10-07 21:00

Już jutro o godz. 15:00 w Stężycy "Wilki" zagrają z miejscowym "Mazowszem". Spadkowicz z okręgówki jak do tej pory zgromadził 9 punktów i zajmuje 8 miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce "Rosoły" wygrały z "Draco" Kowala 2:0. Jak nam wiadomo "Wilki" wygrały walkowerem ze "Stalą" II Poniatowa. W ekipie ze Stężycy po 3 bramki mają Mateusz Utnicki oraz Radosław Kurowski. Ostatni raz przegraliśmy z "Mazowszem" w 2010 roku walkowerem a w 2009 przegraliśmy na wyjeździe 4:1. Jedyną bramkę strzelił Fijałkowski. Sędziować będzie p. Wójcik pomagać mu będą p. Tomasik i p. Banaszek.

Powiślak Końskowola - KS Drzewce niedziela, 14 Garbarnia Kurów - Poraj Kraczewice niedziela, 14 Stal II Poniatowa - Bobry Karczmiska niedziela, 15 Mazowsze Stężyca - Wilki Wilków sobota, 15 Viking Leśniczówka - Draco Kowala niedziela, 12 Żyrzyniak Żyrzyn - KS Góra Puławska niedziela, 15 Orły Kazimierz - Puławiak Puławy sobota, 13