Porażek ciąg dalszy, trzeba coś zmienić.

• autor: daciak994, 2011-10-30 19:29

W dzisiejszym meczu zawodnicy z Wilkowa znów pokazali swoją najgorszą stronę. Po bezbarwnym w naszym wykonaniu meczu, przegraliśmy z "Orłami" Kazimierz 0:1. Bramkę w ostatniej minucie meczu strzelił Damian Rybkowski. Więcej o meczu w rozwinięciu.

Początek był dość nerwowy, lekką przewagę osiągnęli przyjezdni. Dogodną sytuację do zdobycia bramki dla "Orłów" zmarnował Miroński. Po tej sytuacji już do końca meczu przewagę miały "Wilki". W pierwszej połowie stuprocentową sytuację zmarnował Turski, który nie poradził sobie z dobrze grającym dzisiaj Karasiem. Tyle do przerwy. Po wznowieniu "Wilki" w momentach szturmowały bramkę gości. Na pustą bramkę po koronkowej akcji nie trafił Turski. Często nasze akcja kończyły się na obrońcach rywali, którzy skutecznie wybijali piłkę do przodu, na zmęczonego Mirońskiego. Jeden z rzutów rożnych gości, mógł zakończyć się bramką, lecz na nasze szczęście Dusiński przestrzelił. W ostatniej minucie "Orły" przeprowadziły zabójczą kontrę, którą skutecznie wykończył Damian Rybkowski. Po tym zdarzeniu sędzia doliczył jeszcze 3 minuty ale nic nam to nie dało i przegraliśmy czwarty mecz z rzędu po katastrofalnej grze a raczej skuteczności. Za tydzień, można będzie się zrehabilitować. Jedziemy na sztuczną murawę do Puław, by rozegrać mecz z "Puławiakiem" o godz. 14:00. Zapraszamy wszystkich "KIBICÓW".