Na koniec, rywal z górnej półki.

• autor: daciak994, 2011-11-12 16:58

Już jutro, tj. niedziela 13.11.2011r. "Wilki" zagrają ostatni mecz w rundzie jesiennej. Przeciwnikiem będzie zajmujący 4 miejsce zespół z Góry Puławskiej. Jak do tej pory zespół zza Wisły zgarnął 24 oczka, co daje 9 punktów przewagi nad naszym zespołem, przypomnę, że "Wilki" zajmują dopiero 10 odległe miejsce. Ale dzięki wygranej na z Górą, na którą liczymy i z małym szczęściem możemy awansować na 8 miejsce. Ostatnio zespół trenera Nowaka rozgromił u siebie ostatnio słabo spisującą się drużynę "Draco" aż 11:3. LKS zremisował z "Puławiakiem" w Puławach 0:0 i ten wynik może napawać optymizmem, przed meczem z KSGP. Zapewne groźny będzie duet napastników Mateusz Mrozek i dobrze nam znany Paweł Czekaj, sprawili oni problem nie jednej formacji obronnej w tej lidze. LZPN do gwizdania tego meczu wydelegował pana Kasperskiego, pomagać mu będą panowie Wojtachnio i Niezbecki. Mecz rozpocznie się o godz. 11:00 na stadionie w "Wilkowie" zapraszamy! O 13:00 grają juniorzy z GKS-em Modliborzyce, również zapraszamy.