Jakoś poszło.

• autor: daciak994, 2012-03-25 16:25

W pierwszym meczu rundy wiosennej "Wilki" pokonały "Draco" 2:1. Bramki strzelali: samobój oraz Wielgos Andrzej.

Więcej w rozwinięciu.

Przewagę na początku meczu przejeli gospodarze, dwa niegroźne strzały oddał Kacper Kuś. W 15 minucie pierwszą sytuację miał Aleksander Daczka, który jednak spanikował i nie trafił w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Poźniej swoją "setkę" zmarnował Kramek Mateusz. Około 25 minuty, mieliśmy szczęście ponieważ, "Draco" zmarnowało swoją sytuację. W 28 minucie dośrodkowanie Sebka Kramka wykorzystał... obrońca "Draco" i mieliśmy 1:0. Wynik ten utrzymał się do przerwy. Po przerwie, dalej sytuacji więcej stwarzali gospodarze. Najpierw swoją zmarnował Jarek Wielgos, potem goście z Kowali, powinni strzelić bramkę wyrównującą, ale świetną interwencją popisał się Jarosz. W 86 minucie, bramkę na 2:0 z bliskiej odległości strzelił, chwilę wcześniej wprowadzony Andrzej Wielgos. W doliczonym czasie gry, karnego wykorzystali goście i mieliśmy 2:1. Na szczęście ostatni rzut wolny "Draco", padł łupem naszego obrońcy i to my zdobyliśmy trzy punkty. Za tydzień gramy z "Powiślakiem" Końskowola o godz. 11:00, zapraszamy.

autor: sztywny94 2012-03-26 22:16:34

Profil sztywny94 w Futbolowo w niedziele Powiślakiem-Wilki 0-2 i się bawimy:D

autor: S.Goycochea 2012-03-27 00:37:25

Profil S.Goycochea w Futbolowo A może zamiast się bawić warto by było się wziąć za naukę? Co to za bełkot to powyżej?

autor: daciak994 2012-03-27 22:13:32

Profil daciak994 w Futbolowo najpierw trzeba wygrać, a myślę, że żarty sztywnego, nie trzeba brać na poważnie.:)

autor: sztywny94 2012-03-29 14:53:29

Profil sztywny94 w Futbolowo kto chce to niech się uczy ja w niedzielę odpoczywam od nauki:D