Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

Polepszenie bilansu bramkowego.

• autor: daciak994, 2012-04-27 13:25

W niedzielne popołudnie "Wilki" ograły outsidera naszej ligi "Poraj" Kraczewice 7:0. Bramki strzelali Turski 3, Marcinkowski 2, Krzak i Fijałkowski.

Więcej informacji w rozwinięciu.

Wszystko dla "Poraju" układało się nawet dobrze, aż do 20 minuty, czyli dotąd, aż strzeliliśmy bramkę, która dała nam prowadzenie. Wspaniałym rajdem lewą flanką popisał się Sebek Kramek, wstrzelił piłkę po ziemi w pole karne, która trafiła pod nogi Fijałkowskiego, ten nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce z bliskiej odległości. Kolejne ataki kończyły się albo pozycją spaloną, albo niecelnymi uderzeniami naszych zawodników, warto dodać, że w tym meczu nie musiał się wysilać nasz bramkarz. Kolejna bramka padła w 36 minucie. Akcja niczym z play station, Sebek Kramek zagrał półgórną piłkę do Grześka Turskiego, ten z krzyżaczka, puścił prostopadłą piłkę do Mateusza Marcinkowskiego, który pięknym lobem pokonał bramkarza gości. Jeszcze przed przerwą padły dwie bramki, najpierw w 44 minucie drugą bramkę dołożył Marcinkowski, a stan rywalizacji na 4:0 tuż przed gwizdkiem na przerwę ustalił Grzesiek Turski. W przerwie z powodu obtartej nogi plac gry musiał opuścić Łukasz Czarnota, który został zastąpiony przez Karola Krzaka. I to właśnie on w 65 minucie podwyższył wynik, strzałem z 8 metrów. Po tej bramce trener dokonał kilka roszad w naszej drużynie. W 68 minucie Grzesiek Turski, dołożył swoją drugą bramkę po podaniu od Marcinkowskiego, który kilka minut wcześniej zmarnował idealną sytuację na ustrzelenie hat-tricka. Za to hat-tricka zdobył Grzesiek Turski, który w 89 minucie po pięknym podaniu od Jacka Skoczylasa, zdobył bramkę strzałem z głowy. Gratulujemy i zapraszamy na niedzielny mecz w Drzewcach o godz. 16:00.