Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

Zawiedli...

• autor: daciak994, 2012-04-29 20:58

W dzisiejsze, okropnie gorące popołudnie "Wilki" przegrały na stadionie w Drzewcach z miejscowym KS-em 5:3. Bramki dla LKS-u strzelali: Daczka, Krzak(obaj z karnego) oraz Marcinkowski.

Więcej w rozwinięciu.

Zaczęło się dosyć spokojnie, do czego przysłużyła sie na pewno pogoda. Widać było, że drużyna z Drzewc, będzie usiłowała się najprostszymi sposobami przedostać się pod naszą bramkę. Lekką przewagę na początku osiągnął KS. Dwa groźne strzały i odpowiedź naszych zawodników, czyli ładny strzał Grześka Turskiego. W 25 minucie złe ustawienie naszych obrońców wykorzystał Tomek Panasiewicz i wyprowadził miejscowych na prowadzenie. 5 minut później było już 2:0. Gospodarze, szybko rozegrali rzut wolny z 30 metra sprzed naszej bramki, sam na sam z Kramkiem znów znalazł się Panasiewicz i mieliśmy drugą bramkę dla KS-u. W 35 minucie, na samotny wypad zdecydował się Grzesiek Turski, który był faulowany w polu karnym, dobrze sędziujący w dzisiejszym spotkaniu p. Jarzynka, nie miał zawahań i wskazał na wapno. Do piłki podszedł Aleksander Daczka i pokonał Pyśniaka. Ale już kilka minut później zawodnicy z Drzewc, znowu odskoczyli nam na 2 bramki. Rafał Kramek niepotrzebnie faulował Panasiewicza w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny, który został dobrze wykonany przez Wojtka Plewińskiego i mieliśmy 3:1. W drugiej połowie, "Wilki" próbowały przejąć inicjatywę, niestety na niewiele się to zdało, gra toczyła się głównie w środku pola. W 79 minucie znakomitą sytuację na strzelenie bramki kontatkowej miał Turski, lecz niepotrzebnie chciał podawać do Maricnkowskiego, piłkę świetnie wyłapał Pyśniak. Niestety dwie minuty później Drzewce strzeliły bramkę na 4:1 za sprawą Panasiewicza. Chwilę później podwyższyli na 5:1. W 85, sędzia znów podyktował karnego dla nas. Do piłki podszedł Krzak i mieliśmy 5:2. W 89 minucie rozmiary porażki zmniejszył jeszcze Marcinkowski. W czwartek o 14:00 gramy z "Garbarnią" Kurów w Wilkowie, miejmy nadzieję, że niektórzy nas nie zawiodą...