Ostatni mecz, walka o 4 miejsce.

• autor: daciak994, 2012-06-16 10:21

Już w najbliższą niedzielę, o godz. 17:00, w Górze Puławskiej, "Wilki" zakończą udaną rundę wiosenną, a zarazem sezon 2011/2012. W wilkowie, 13 listopada, padł wynik 2:2. A bramki dla naszego zespołu strzelili Grzesiek Turski i Artur Fijałkowski, 2 trafienia dla KS-u zaliczył Mateusz Mrozek i chyba duetu napastników z Czekajem i właśnie Mrozkiem, możemy najbardziej się obawiać. Przypomnijmy, że w ostatniej minucie rzutu karnego niewykorzystał Kuba Czarnota. Zespół gospodarzy niedzielnego meczu zajmuje 4 miejsce w tabeli, ale tylko z jednym punktem przewagi nad piątym "Vikingiem" i nad szóstą drużyną, czyli nami. Jeżeli nasi zawodnicy wygrają ten mecz, a "Garbarnia" pokona lub zremisuje z "Vikingiem" skończymy sezon na dobrym czwartym miejscu, co po rundzie jesiennej, zdawało się być niemożliwe, ponieważ zajmowaliśmy 10 miejsce. W ostatnim meczu zespół prowadzony przez Antoniego Piaseckiego, niespodziewanie zremisował z "Draco" Kowala 1:1. Dwie poprzednie kolejki, zespół z Góry Puławskiej musiał walczyć z liderem i v-ce liderem, gdzie uciułał zaledwie punkt. Przypomnę, że "Wilki" w ostatnim meczu zremisowały z "Puławiakiem" Puławy 0:0. Ten mecz posędziuje pan Krzos, wraz z panem Kozyrą i Ciołkiem. Zapraszamy serdecznie.