Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

• autor: daciak994, 2012-08-19 10:16

Wczorajszy mecz pomiędzy "Wilkami" a "Amatorem zakończył się remisem 2:2. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Banaś i Marcinkowski. Więcej o meczu w rozwinięciu.

Goście, którzy jeszcze w tamtym sezonie bili się o utrzymanie w okręgówce, okazali się bardzo wymagającym przeciwnikiem, choć to my na początku osiągneliśmy przewagę, lecz nie stworzyliśmy żadnej, klarownej sytuacji. Za to "Amator" w 30 minucie, po złym ustawieniu naszej obrony uzyskał prowadzenie. Na szczęście szybko odpowiedzieliśmy, bardzo ładnym strzałem w długi róg popisał się Banaś. Już kilka minut później wyszliśmy na prowadzenie, tym razem Marcinkowski, w bardzo podobnej sytuacji pokonał bramkarza gości. Po przerwie sytuacja nie uległa zmianie, jedyne co się zmieniło, to sytuacje na korzyść przyjezdnych. Mieli ich coraz więcej, co spowodowane było na pewno tym, że nasi zawodnicy chcieli powiększyć przewagę. Niestety w 70 minucie, Dawid Malan umyślnie zatrzymał piłkę ręką, przed polem karnym, sędzia Banaszek, słusznie pokazał mu żółtą kartkę i podyktował rzut wolny bezpośredni dla "Amatora". Zawodnik gości, silnym strzałem obok muru, pokonał naszego bramkarza. Pod koniec meczu, mieliśmy jeszcze swoje okazje lecz nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Najdogodniejszą miał Patryk Turski, lecz nie potrafił on skierować piłki do bramki, po uderzeniu z głowy. Za tydzień zapraszamy wszystkich na mecz II kolejki. Tym razem przeciwnikiem LKS-u będzie "Viking" Leśniczówka. Mecz odbędzie się na naszym boisku, w sobotę, o godz. 17:00.