Kolejny ciężki mecz!

• autor: daciak994J, 2012-10-23 21:13

Już w najbliższą niedzielę "Wilki" na własnym boisku podejmą KS Drzewce. Nasz rywal jak do tej pory zgromadził 18 punktów, jednakże ma jeden mecz rozegrany mniej(z Mazowszem). Ostatni mecz drzewiecki KS przegrał aż 7:0 z rezerwami puławskiej "Wisły". Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem KS-u 5:3. Przyjezdni zajmują 5 miejsce w tabeli, ale ostatnio obniżyli loty, przegrywając dwa mecze z rzędu, z Górą Puławską i w/w "Wisłą". Mecze z naszym niedzielnym rywalem nigdy nie należał do najlżejszych, zawsze było dużo walki, agresji z obu stron, sporo bramek, a przede wszystkim dobrego i ciekawego widowiska piłkarskiego, liczymy, że i tym razem tak będzie. Spodziewamy się również licznej grupy kibiców z Drzewc, którzy potwierdzili swoją obecność na facebook'u, albowiem jest to mecz z pewnymi podtekstami. Zapraszamy wszystkich kibiców(również fanów drużyny przeciwnej) do Wilkowa na godzinę 14:00.