Runda jesienna-czas podsumowań.

• autor: daciak994, 2012-11-24 14:03

W rozwinięciu newsa można zobaczyć jak nasi piłkarze radzili sobie w rundzie jesiennej, seznu 12/13. Zapraszamy do lektury.

Już przed sezonem, było wiadomo, że wszystkie mecze rundy jesiennej, nasz LKS rozegra u siebie, ponieważ na wiosnę planowany był remont naszego stadionu. Dlatego też, cel był prosty, miejsce w pierwszej czwórce. Choć wyniki sparingów były różne, to jednak liczyliśmy na wysokie miejsce. Pierwsze dwa mecze jednak szybko pokazały nam, że nie będzie łatwo, jednakże mecz z "Amatorem" trzeba było wygrać, a z "Vikingiem" przynajmniej zremisować, niestety z tych spotkań udało się wyrzeźbić tylko jeden punkt. Następnie przyszła seria 3 wygranych meczy, z 1 straconą bramką, ale spotkanie z "Puławiakiem" wygraliśmy walkowerem, ekipa Bernarda Bojka, przechodzi trudny okres, nie wybrali się również na ostatni mecz z "Draco" Kowala, nie jest wykluczone, że puławian w rundzie wiosennej już nie zobaczymy. Później przyszedł czas na derby. "Bobry" przyjechały, jak zwykle na mecz z "Wilkami" bardzo zmotywowani, co było widać na początku meczu, choć to wilkowianie mieli inicjatywę. Spotkanie zakończyło się 1:1. Kolejne mecze to 4 zwycięstwa, najefektowniejsze to, pokonanie "Mazowsza" Stężyca, do tego doszły zwycięstwa z "Draco", "Porajem" i "Żyrzyniakiem". 28 października, to dzień, który "Wilki" chcą chyba, jak najszybciej zapomnieć, nie pamiętam takiego meczu, żeby nasza drużyna była tak nieskuteczna, choć dominowała nad przeciwnikiem, była po prostu drużyną lepszą, a jednak drzewiecki KS wywiózł z Wilkowa 3 punkty i czyste konto. Tydzień później, zagraliśmy z Górą Puławską, to kolejne spotkanie, w którym zmarnowaliśmy świetne sytuacje, szkoda gdybać, ale we wszystkich meczach w których straciliśmy punkty, do takiej sytuacji nie powinno dojść, niestety. W ostatnim meczu znów dostaliśmy 3 punkty za darmo i to znów od drużyny z Puław, jednakże, tym razem do Wilkowa nie przyjechała drużyna "Wisły" II Puławy.

Podsumowując, "Wilki" zgromadziły 27 punktów, tylko 2 mniej niż lider, "Viking" Leśniczówka, ale też, trzeba zauważyć, że rywale również depczą nam po piętach. Drużyny takie jak "Mazowsze", "Żyrzyniak", "Wisła" czy Drzewce tracą do nas tylko 1, 2 lub 3 punkty, dlatego też, runda wiosenna może być bardzo ciekawa. Pragnę przypomnieć, że "Wilki" zagrają wszystkie mecze na wyjeździe, dlatego jeszcze bardziej liczymy na wsparcie kibiców, które w tym sezonie bardzo nas zaskoczyło, dziękujemy wam.