Kolejna, towarzyska wygrana.

• autor: daciak994, 2013-02-10 21:03

"Wilki" pokonały zespół Góry Puławskiej w drugim swoim sparingu przed rundą wiosenną sezonu 2012/13. Mecz odbył się w Puławach i zakończył się wynikiem 3:2 dla naszej ekipy. Bramki strzelili: Daczka A.(rzut karny), Marcinkowski i Giza, który rozegrał bardzo dobre spotkanie. Można było wygrać więcej, lecz nie potrafiliśmy wykorzystać okazji strzeleckich. Za tydzień, również w sobotę gramy z "Mazowszem" Stężyca, na bocznym boisku MOSIR o godz. 18:00. Zapraszamy.

"Wilki" I połowa: Kramek R., Malan, Komsa, Jaszczyński, Czarnota Ł., Daczka A., Daczka S., Krzak, Fijałkowski, Czarnota J., Marcinkowski

II połowa: Kramek R., Turski, Jaszczyński, Kulig, Czarnota Ł.(70 Daczka A.), Giza, Grądziel, Daczka S.(70 Krzak), Kramek S., Kramek M., Marcinkowski(70 Czarnota J.).