Do przerwy 0:0.

• autor: daciak994, 2013-03-16 10:17

Aż 6 bramek zaaplikowali wilkowskiemu LKS-owi piłkarze "Powiślaka" Końskowola, choć do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. W pierwszej połowie podopieczni p. Makarewicza tylko długimi piłkami stwarzali zagrożenie, było to spowodowane dobrą grą i świetnym przesuwaniem się naszych zawodników, również nasi zawodnicy mieli kilka groźnych sytuacji. Po przerwie to końskowolanie przejęli całkowicie inicjatywę i strzelili aż 6 bramek. Za tydzień gramy z "Perłą" Borzechów w Borzechowie, w niedzielę, o godz. 13:00, zapraszamy!

"Wilki" I Połowa: Krupa, Malan, Komsa, Jaszczyński, Czarnota Ł., Daczka A., Krzak(30 Czarnota W.), Czarnota J., Grądziel, Banaś, Kuś.

Po przerwie: Krupa, Malan(55 Turski), Jaszczyński, Komsa(80 Siedliski), Czarnota Ł.(65 Kulig), Daczka A.(75 Giza), Czarnota W., Czarnota J.(70 Zagozdon), Grądziel, Banaś, Kuś.