Wyjazd do outsidera.

• autor: daciak994, 2013-04-25 11:31

W sobotę, 27 kwietnia nasi zawodnicy zagrają drugi mecz rundy wiosennej. Tym razem wybiorą się do oddalonej o 12 km. miejscowości Bochotnica, by tam rozegrać spotkanie z Orłami Kazimierz Dolny. W minioną niedzielę, gospodarze sobotniego spotkania przegrali z rezerwami puławskiej Wisły aż 6:0, lecz wynik nie musi wcale odzwierciedlać postawy podopiecznych Sebastiana Świątka, gdyż w drużynie Dumy Powiśla wystąpiło dwóch zawodników nominalnie grających w pierwszej drużynie Wisły czyli Giza i Charzewski, warto dodać, że lider po rundzie jesiennej, Viking Leśniczówka przegrał 4:0, a takowych wzmocnień w ekipie z Puław nie było. Dlatego też to spotkanie nie musi należeć do łatwych, także nasi zawodnicy muszą wyjść na spotkanie z Orłami skoncentrowani od 1 do 90 minuty. Pragniemy przypomnieć, że LKS wygrał ostatnie spotkanie, w niedzielę z Garbarnią Kurów 5:1. W rundzie jesiennej, w potyczce pomiędzy wilkowianami a Orłami padł wynik 7:1 dla LKS-u, bramki w tamtej konfrontacji strzelili Mateusz Marcinkowski 2, Sebastian Kramek 2, Jacek Banaś i Sebastian Daczka po 1. Jak dobrze wiemy, drużyna Orłów zajmuje ostatnie miejsce w naszej lidze z dorobkiem 3 punktów. W drużynie z malowniczego Kazimierza, występuje dwóch byłych zawdoników LKS-u, czyli Piotrek "Stalin" Starczynowski oraz Jarosław Mazurek, który w tym sezonie rozegrał tylko jedno spotkanie. Zapraszamy kibiców na mecz, to tylko 12 kilometrów, a wsparcie naszym pupilom na pewno się przyda. Zawodnikom życzymy powodzenia i  przypominamy o jutrzejszym treningu, który odbędzie się na boisku w Wilkowie o godz. 18:00.