Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

Męczarnie u Smoków.

• autor: daciak994, 2013-05-12 20:12

Zwycięstwem Wilków 2:0 zakończyła się potyczka z Draco Kowala, jedną bramkę strzelił Dawid Malan oraz Mateusz Marcinkowski. Więcej o meczu w rozwinięciu.

W początkowej fazie meczu uwidoczniła się przewaga LKS-u, niestety w naszej drużynie było dużo niedokładności i niepotrzebnych strat. Pierwszą dogodną sytuację miał Aleks Daczka, lecz nie wykorzystał bardzo dobrego podania prostopadłego od swojego, starszego brata, Sebastiana. Draco ograniczało się do długich piłek, lecz nie zagrozili oni bramce strzeżonej przez Kramka. Jeszcze w pierwszej połowie Mateusz Marcinkowski trafił w słupek po rzucie rożnym wykonywanym przez Karola Krzaka. Po przerwie dalej mieliśmy inicjatywę, jednakże powtarzała się sytuacja z pierwszej połowy, czyli niedokładna gra naszej drużyny i długie piłki gospodarzy. Dopiero w 64 minucie zdobyliśmy pierwszą bramkę, piłkę w zamieszaniu podbramkowym strzelał Marcinkowski, ta trafiła do Jacka Banasia, który przyjął ją i kopnął w stronę bramki, goalkeeper z Kowali sparował ją na bok, lecz na nasze szczęście dopadł do niej Dawid Malan i dobił ją do pustej bramki. Kilka minut później groźnie zaatakowali gospodarze, niestety dla tuż przed strzałem piłka podskoczyła na nierówności i zawodnik z Kowali posłał ją nad bramką. W 77 minucie zdobyliśmy drugą bramką. Świetnym crossem popisał się nasz kapitan, czyli Łukasz Czarnota do piłki dopadł Marcinkowski i strzałem a'la Marco Van Basten ustalił wynik spotkania. Pod koniec meczu jeszcze raz zaatakowali piłkarze FC Draco, lecz świetnie w bramce zachował się Rafał Kramek. Następny mecz już w środę z Vikingiem Leśniczówka, na bocznym boisku w Poniatowej, o godz. 18:00, zapraszamy. Będzie to zaległy mecz 15 kolejki. Trening w poniedziałek o 19.