Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

Żyrzyniak pokonany!

• autor: daciak994, 2013-06-03 20:01

Żyrzyniak-Wilki 2:4(1:3). Nasi zawodnicy podtrzymują dobrą passę. Bramki strzelili: Mateusz Marcinkowski z rzutu karnego po faulu na Sebku Kramku, Karol Krzak, Krzysiek Grądziel, Jacek Banaś.

Więcej o meczu w rozwinięciu.

Niestety, nie było mnie na meczu więc opis jest niepełny. W 11 minucie faulowany w polu karnym był Sebek Kramek, do piłki podszedł Mati Marcinkowski, popularny Nori otworzył wynik. Już 3 minuty później prowadziliśmy 2:0, Jacek Banaś dograł piłkę do Karola Krzaka, który podwyższył wynik. Później bramkę kontaktową zdobyli gospodarze z rzutu karnego. Na szczęście w 45 minucie piękną bramkę z 28 metrów, prosto w pająka strzelił Krzysiek Grądziel. W drugiej połowie padły dwie bramki, najpierw trafienie kontaktowe zdobyli podopieczni Pawła Zająca, a w 85 minucie zwycięstwo Wilków przypieczętował Jacek Banaś, po podaniu od Kacpra Kusia. Gratulujemy naszym zawodnikom zwycięstwa! A tymczasem zapraszamy kibiców na spotkanie do Drzewc, które odbędzie się w niedzielę, o godz. 17:00.