Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

Horror... niestety bez happy endu.

• autor: admin, 2008-11-01 08:35
26 października na stadionie w Końskowoli, Wilki rozegrały kolejny ligowy mecz z miejscowym Powislakiem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2 dla gospodarzy.
Spotkanie zaczęło się pod dyktando przyjezdnych, którzy od samego początku próbowali pokonać bramkarza gospodarzy. Skutek miało to w 10 min. rzut wolny pośredni z odległości 18 metrów po podaniu od Krzyśka Madury na bramkę zamienił, doskonałym strzałem Sebastian Daczka. Jeszcze w pierwszej połowie Wilki mogły prowadzić 4:0. Doskonałe okazje zmarnowali kolejno Witek Czarnota, który z bardzo bliskiej odległości niecelnie uderzał głową. Parę minut później, po wrzutce w pole karne doskonałą okazje zmarnował Piotrek Giza, który z odległości 2 metrów trafił wprost w bramkarza. Gospodarze mieli dużo szczęścia bo, pod koniec pierwszej połowy po strzale S. Daczki obrońcy wybili piłkę z lini bramkowej. Czujnie zachował się też bramkarz Wilków Grzesiek Turski, który po instynktownej paradzie sparował piłkę na rzut rożny. Do końca pierwszej połowy nic się nie zmieniło. Początek drugiej połowy to kolejna zmarnowana sytuacja przez Wilki, tmy razem był to Mateusz Woś, który po minięciu bramkarza z dość ostrego kąta trafia ponad bramką. W drugiej połowie gra zaostrzyła się, w wyniku, której kartoniki dostawali tylko goście, aż cztery. Konsekwencją tego była kontuzja S. Daczki, który w 75 min. musiał opuścić boisko z powodu silnego stłuczenia lewego kolana. Za niego na boisku pojawił się Mateusz Szałas. W 78 min. w zamieszaniu podbramkowym do bramki Wilków strzelił R. Ciucias. 2 min. później ten sam zawodnik ładnym strzałem z 12 metrów pokonał Turskiego. Ten wynik utrzymał się do końca meczu. Była to 7 porażka Wilkowskiego klubu w tym sezonie.