Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

Zadowalający remis!

• autor: daciak994, 2009-02-27 20:09
W niedzielę o godzinie 13 "Wilki" rozegrały drugi tego  roku sparing, tym razem przeciwnikiem była LKS "Stróża", która zajmuje 5 miejsce w I grupie, Lubelskiej A-klasy. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, bramkę dla Wilków strzelił debiutujący Jakub Łuczyński w 3 min.

Więcej informacji: naciśnij więcej

W pierwszej połowie niespodziewanie do ataku ruszyli gospodarze. Pierwszą sytuację podbramkową wykorzystał debiutujący w naszej drużynie Kuba Łuczyński, który po dobrym prostopadłym podaniu od Łukasza Zaborowskiego wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Potem do głosu doszli goście nasi zawodnicy cofnęli się na własną połowę, czego skutkiem była bramka napastnika Strózy w 25 min., który wykorzystał dobre dośrodkowanie od swego kolegi z drużyny, uderzając główką. Jeszcze w pierwszej połowie "Wilki" mogły strzelić bramkę na 2:1, lecz z najbliższej odległości po podaniu od Kuby Pietronia spudłował Paweł Sak. W drugiej połowie mocniej zaatakowali goście lecz i tak pierwszą dogodną sytuacje do strzelenia bramki miały "Wilki" po dośrodkowaniu od Konrada Skoczylasa z najbliższej odległości główką w słupek trafił Piotr Giza. W 70 min. strzał z 17 m. oddał jeden z pomocników Strózy i na nasze szczęscie trafił w poprzeczkę stojącego w drugiej połowie na bramce Pawła Jarosza. W 78 min. dobrą sytuację zmarnował Kuba Łuczyński, który po szczęśliwym podaniu od Dawida Urbanka zmarnował sytuację sam na sam. Remis dość zadowalający ponieważ Stróza to spadkowicz z ligi okręgowej. Na szczególne gratulacje zasługuje Dawid Urbanek, który zagrał bardzo dobry mecz, trzeba również podkreślić że wraca po cięzkiej kontuzji pleców i biodra.