Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

Żyrzyn zaliczony!

• autor: daciak994, 2009-05-04 12:46

W niedziele 3 maja na stadionie w Wilkowie został rozegrany mecz pomiędzy miejscowymi Wilkami a Żyrzyniakiem. Mecz zakończył się wynikiem 7:1. Bramki strzelali: Woś x2, Daczka x2, Urbanek x2, Pietroń.

Więcej informacji: naciśnij więcej

Rozpoczeliśmy ten mecz zgodnie z planem. W 4 min. Mateusz Woś wykorzystał nieporozumienie obrońców i bramkarza i wpakował piłkę głową do bramki. Kilka minut później bramkę na 1:1 po błędzie Pawła Jarosza strzelił Żyrzyniak. Pod koniec pierwszej połowy po świetnym zagraniu od Damian Zagozdona bramkę strzelił Dawid Urbanek. Na 3:1 podwyższył w 41 min. Sebek Daczka, była to bramka kuriozum. Na drugą połowę chłopcy po kilku ostrych słowach w szatni od trenera, wyszli zdeterminowani na boisko i od razu nie pozwolil grać przeciwnikowi. Pierwszą bramkę w drugiej połowie strzelił Woś. Potem bramki posypały się i mecz zakończył się wynikiem 7:1, choć mieliśmy jeszcze kilka stuprocentowych sytuacji.