Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

O krok od niespodzianki...

• autor: daciak994, 2009-05-12 22:22
W ostatnia niedzielę Wilki rozegrały wyjazdowy mecz z liderem naszej grupy  K.S. Górą Puławską.

Więcej informacji: naciśnij więcej
Mecz zaczął się rewelacyjnie dla drużyny gospodarzy, która już na samym początku meczu zdobyła bramkę po błędzie naszych defensorów. Daleki wrzut z autu w pole karne wykorzystał nasz były zawodnik Jacek Banaś, który został bez opieki w wyniku nie porozumienia naszych obrońców. Po stracie bramki, w ciągu pierwszej połowy mieliśmy kilka dogodnych sytuacji jednak, albo byliśmy nie skuteczni albo... brakowało szczęscia tak jak było to w przypadku Sebastiana Daczki, który po świetnym podaniu od Jakuba Pietronia doskonale przyjął  piłkę w powietrzu, uderzył w długi róg bramki lecz piłka uderzyła w słupek. Pierwsza połowa, w której byliśmy zdecydowanie lepsi zakończyła się prowadzeniem gospodarzy. Druga połowa również zaczęła się nie zbyt dobrze dla naszych zawodników, gdyż na samym początku straciliśmy drugą bramkę, jednak jak nie którzy uważają ze spalonego. Wilki rzuciły się do odrabiania strat, jednak znowu albo brakowało skuteczności albo szczęścia, gdy piłka po uderzeniu Mateusza Wosia trafiła w słupek. W ostatnich minutach doskonałą okazję zmarnował Jakub Czarnota, który po idealnym prostopadłym podaniu w pole karne zamiast strzelać próbował jeszcze kiwać i obrońcy zdążyli zabrać mu piłkę.Podsumowując: porażka 2:0 z liderem to nie wstyd lecz szkoda, ponieważ nie byliśmy drużyną wcale gorszą, można nawet powiedzieć że przeważaliśmy jednak brakowało szczęścia .
Natomiast z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi juniorzy, którzy rozgromili Górę Puławską aż 5:1 i zrobili kolejny ogromny krok do zwycięstwa w lidze. Gratulacje!!

Skład seniorów: Turski-Chruściel,Frydecki,Sak(25'Ostrach)-Grądziel(78'Czarnota W.) Zagozdon, Czarnota J. Pietroń, Daczka- Krzak(46' Urbanek,70' Giza) Woś