Podsumowanie wiosny!

• autor: daciak994, 2009-06-24 15:28
Runda wiosenna była lepsza w wykonaniu "Wilków" niż jesienna. Oto podsumowanie.
Na początku rozegraliśmy mecz ze "Stalą" II Poniatowa, przegraliśmy tamto spotkanie 4:0 choć nadzieje były wielkie. Potem przyszły trzy proste zwycięstwa z: Drzewcami 3:0,  Cisami II Nałęczów 2:0 i z Żyrzyniakiem 7:1. Następnie wybraliśmy się na spotkanie do lidera, przegraliśmy ten mecz po walce 2:0. Potem rozegraliśmy dwa beznadziejne spotkania. Przegrana z "Zawiszą" i remis z ostatnią "Serokomlą" nie napawały optymizmem. Następnie do Wilkowa przyjechało po pewne zwycięstwo "Mazowsze", lecz po ładnym meczu w naszym wykonaniu spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, choć jak dobrze wiemy jednej bramki drużyny ze Stężycy tak naprawde nie było. Następny mecz "Wilki" rozegrały z "Garbarnią". Do Wilkowa przyjechał najlepszy strzelec naszej grupy Kamil Wójciak. Drużyna z Kurowa od początku dominowała na boisku, w/w Wójciak zaaplikował 2 bramki, a mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Kurowian. Potem nadszedł czas zemsty za porażkę na wyjeździe z "Powiślakiem". Zemsta jest słodka, 5:1 to dobry wynik i dobra gra. Ostatni mecz o 7 miejsce przegraliśmy 4:3 w Bogucinie z miejscowym BKS-em. Dużo do naszej gry wniosły wzmocnienia z Opola Lubelskiego, oraz treningi z naszym trenerem Zygmuntem Kusiem. Najprawdobodobniej z ligi spadnie "Serokomla" a do okręgówki awansowała Góra Puławska. My zajęliśmy ostatecznie 9 miejsce wyprzedzając Żyrzyniak, Cisy i Serokomle. Najwięcej bramek w naszej drużynie mieli Sebastian Daczka i Woś Mateusz - po 10 bramek, zaś na drugim miejscu był Kuba Pietroń z siedmioma trafieniami.

autor: daciak994 2009-06-24 15:43:09

Profil daciak994 w Futbolowo no i chyba git:D