Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

Stal nieosiągalna!!

• autor: daciak994, 2009-08-23 20:49
Dzisiejszego popołudnia "Wilki" rozegrały pierwszy ligowy mecz. Na pierwszy ogień wstawiła się "Stal" Poniatowa. Wynik na tablicy wyników to 9:2 dla "Stali". Obie bramki dla Wilków strzelił Mateusz  Woś.
Pierwszą bramkę "Stal" strzeliła już w drugiej minucie. Lecz  w 15 min. po ładnym prostopadłym podaniu Karola Krzaka, Woś Mateusz wyrównał. 7 min. później Stal znowu wyszła na prowadzenie. W 25 minucie "Wilki" wyrównały po centrze Witka Czarnoty swoje konto podwoił Woś. Potem 3 bramki do przerwy dołożyli "Stalowcy". Druga połowa była nudna. Nie ma co opisywać, oprócz sędziego, który powinien sędziować trampkarzom na boku. Dwa ewidentne karne. Szkoda słów. Stal dołożyła 4 bramki. Następny mecz z Bobrami. Serdecznie zapraszamy.

• Komentarzy [0]
  • czytano: [1002]

autor: ~... 2009-08-23 20:59:52

avatar sędzia prawdziwy sprzedawczyk! stal po za zasięgiem... nie tylko naszym... gratuluje Mateuszowi za udany mecz....nabiegał się chłopak...:)

autor: maker212 2009-08-24 08:38:07

Profil maker212 w Futbolowo To mamy faworyta do awansu!! Stal poza zasiegiem!! Szkoda że pan sędzia dwóch karnych nie gwizdnął, punktów by to nie dało ale wynik by inaczej wyglądał...

autor: ~anonim 2009-08-24 17:35:04

avatar doklepali nas strasznie  ! gra w miare dobra , ale wynik na nic. poprawa bedzie w Derbach ;)

autor: ~kibic 2009-08-24 21:57:21

avatar nie ma co sie przejmować sędziami nasz mecz też sędziował taki pajac że aż żal fauli w polu karnym nie widział a 5 milimetrowe spalone wyłapywał no po prostu żal

autor: maker212 2009-08-25 07:38:21

Profil maker212 w Futbolowo u nas i tak nie było szans nawet jakby sędzie inaczej gwizdał... Stal poza jakimkolwiek zasięgiem!!

autor: mateuszwos 2009-08-28 15:57:58

Profil mateuszwos w Futbolowo Dzięki za gratulacje! Zaraz człowiekowi jakoś miło się robi:)

autor: daciak994 2009-08-28 20:45:52

Profil daciak994 w Futbolowo Mateusz walczyłeś i to się liczy...cała drużyna walczyła ale ty zasłużyłeś na największe brawa...Powtarzam Stal po za zasięgiem... info dla innych drużyn!!:) Pozdrawiam Gości na stronie i zachęcam to przeglądania strony juniorów w zakładce po lewej stronie..."Juniorzy"

autor: ~lolo 2009-08-30 11:01:41

avatar .Powtarzam Stal po za zasięgiem... info dla innych drużyn!!:)..co ty piszesz,co to galaktikos

autor: ~anonim 2009-08-30 11:40:48

avatar remis z mazowszem dlatego ze pierwsza druzyna grała w tym samym czasie!!!

autor: bombai222222 2009-08-30 21:48:16

avatar Kolego anonim patrz troche na daty meczy pierwsza Stal grała w niedziele a nie w tym samym czasie co II i zobacz sobie skład II Stali bo zdaje mi sie ze nawet nie wiesz kto grał POZDRAWIAM

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.