Tylko cztery

• autor: daciak994, 2009-09-01 21:30
W niedziele "Wilki" rozegrały kolejny mecz o punkty. Tym razem przeciwnikiem była drużyna zza miedzy. GKS "Bobry" Karczmiska przyjechały po pierwsze w historii punkty w A-klasie. Żeby przeczytać relacje naciśnij więcej.
Zaczęło się od ataku "Wilków" i już w 9 minucie sytuacje sam na sam z bramkarzem wykorzystał Woś. Dalsza gra to już marnowane seryjnie sytuacje przez naszych zawodników, a szczególnie przez w/w strzelca bramki. Choć po meczu dowiedzieliśmy się, że Mateusz doznał kontuzji kostki. Lecz druga połowa to już była totalna komedia. Sytuacja za sytuacją, kibice już byli bardzo zdenerwowani. A przypomnę, że trybuny były zapełnione. Woś zmarnował w drugiej połowie około 5 sytuacji, jedną dołożył jeszcze Witek Czarnota. Więc temat aktualności mówi sam za siebie. Dopiero w 64 minucie worek się otworzył. Z dość ostrego kąta strzelił Woś. Potem w 79 i 87 minucie Mateusz dołożył dwie bramki. Podsumowanie. Dobry mecz, mizerna skuteczność i okazały wynik. Szczególne gratulacje należą się naszym obrońcom którzy nie dopuszczali zawodników "Bobrów" dalej niż 40 m. przed bramkę. Następny mecz zagramy z wymagającym przeciwnikiem. Jedziemy do Stężycy. Serdecznie zapraszamy.

autor: ~anonim 2009-09-03 19:21:41

avatar no i co Pan zrobisz? w Stężycy nie będzie tyle sytuacji....tam trzeba będzie strzelać to co się będzie miało!! Powodzenia w Sobote:) Wilkowski Fan....I Tylko (W)ilki!!

autor: mateuszwos 2009-09-04 23:04:34

Profil mateuszwos w Futbolowo Jeśli w Stężycy będą okazje strzeleckie to ja już sam ten fakt uważam za sukces. Tak jak już zostało wspomniane w artykule, Stężyca to trudny przeciwnik i podejmują nas u siebie. Nie będzie zatem łatwo o jakiekolwiek sytuacje strzeleckie. Ale to jest sport i wszystko się może zdarzyć. Szkoda tylko że ja nie będę mógł pomóc drużynie.