Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

Gratulacje dla młodzieży.

• autor: daciak994, 2009-09-27 20:52
W dzisiejszym dniu "Wilki" wygrały kolejny mecz. Tym razem Garbowska "Zawisza" uległa na naszym stadionie. Bramki strzelali Pietroń i Woś. Relacja już teraz, naciśnij więcej>>>
Dobra gra, 7 juniorów w składzie i jeszcze dwóch na rezerwie. Chyba nigdzie tak nie ma jak w Wilkowie. Dobrze, przejdźmy do meczu. Można powiedzieć że "Zawisza" oprócz dwóch stworzonych sytuacji w pierwszej połowie, poważnie nie zagroziła bramce Pawła Jarosza. W 25 minucie ładna prostopadła piłka od Artura Fijałkowskiego w uliczkę, dobre zachowanie i zimna krew Jakuba Pietronia i 1:0 dla "Wilków". Do końca pierwszej połowy nic więcej się nie działo. Druga połowa zaczęła się od ataków ekipy z Wilkowa. Zmarnowana sytuacja przez Karola Krzaka i druga bramka z głowy a  7 w tym sezonie Mateusza Wosia w 75 minucie, po centrze od błyskotliwego Fijałkowskiego, który jest juniorem. Ten wynik napawa optymizmem przed meczem z osłabionym "Powiślakiem". Za tydzień jedziemy właśnie po kolejne 3 punkty jeśli tam wygramy będziemy prawdobodobnie w pierwszej piątce. Gratulacje.

• Komentarzy [0]
  • czytano: [1072]

autor: ~empik 2009-09-28 14:30:12

avatar Chyba Garbowski Zawisza Panie Redaktorze:)

autor: ~empik 2009-09-28 14:31:25

avatar uległ

autor: ~empik 2009-09-28 15:11:12

avatar A za co Woś dostał 9 pkt? Chyba za to, że mądrze stał przez 90 min. Daję 6 nie więcej

autor: ~anonim 2009-09-28 18:53:14

avatar chyba był po kontuzji...ostrożnie grał...a garbowski czy garbowska to jedna dupa...:)

autor: ~empik 2009-09-28 20:16:47

avatar To był Zawisza Czarny. Dlatego należy wypowiadać się w rodzaju męskim. ten Zawisza!  Podstawówka się kłania. Co do Wosia to może i fakt ale grał zachowawczo.

autor: ~empik 2009-09-28 20:19:25

avatar Jak chcecie mieć 3 pkt w Końskowoli to wyleczcie Wosia z obawy przed kolejną kontuzją.

autor: mateuszwos 2009-09-28 20:27:35

Profil mateuszwos w Futbolowo Pracuję nad tym kolego

autor: ~anonim 2009-09-28 21:34:36

avatar oj czy to takie ważne?? co ty gosciu chcesz od wosia w zawiszy ten pinkiewicz tyle bramek nastrzelal z bobrami a z naszymi obroncami nie istniał...wos w trzech meczach tyle bramek strzelil!!

autor: ~ktoś tam 2009-09-28 22:05:55

avatar Zawisza też ma utalentowanych młodych piłkarzy. Popatrzcie na ich juniorów. Jadą wszystkich aż miło... po 5,11, 14 bramek na mecz, a w seniorach jest też kilku młodych- ten bramkarz, jeden boczny obrońca, boczny pomocnik, ten napastnik i dwóch z juniorów co w środku grali na zmiane. Będą mocni.

autor: ~anonim 2009-09-29 15:40:45

avatar tak tylko kurde gdyby wszyscy juniorzy ci co w seniorach graja grali w juniorach to by z zawisza był wynik inny...:)

autor: ~ktoś tam 2009-09-29 16:20:53

avatar No to już wasz problem, że nie możecie zebrać składu seniorskiej drużyny i bierzecie juniorów

autor: ~anonim 2009-09-29 16:55:39

avatar a u nas sie tak robi że podstawa to mloda druzyna seniorska...:D

autor: ~anonim 2009-09-29 17:00:44

avatar tak poprostu jest w Wilkowie:) Wystawcie Wy tylu młodych z garbowa do seniorów i byłyby baty co mecz:D

autor: zagus89 2009-09-29 21:53:55

Profil zagus89 w Futbolowo garbow jest słaby ,

autor: zagus89 2009-09-29 21:56:30

Profil zagus89 w Futbolowo garbow jest słaby , malo tego grali juniorki w seniorach<w garbowie> i nie wiele pokazali . a w wilkowie , junior mial dwie asysty i obrona nie mogla go powstrzymac ..

autor: ~ktoś tam 2009-09-29 22:25:14

avatar no to świetnie... macie sie z czego cieszyć... w Zawiszy grał chłopak co ledwo skończył się 17 lat, widać, że brak mu ogrania ale chłopak tak jak inni w Garbowie ma talent, ambicje i chęci

autor: ~anonim 2009-09-30 07:29:53

avatar hahaha to dałeś gościu;D w Wilkowie 50% druzyny ledwo skonczyła 17 lat a jest jeszcze dwóch którzy maja po 16 w tym jeden z nich w pierwszym składzie:D

autor: ~anonim 2009-09-30 14:05:56

avatar no i na dodatek dwa koty...:) a ten cały Firlej z Garbowa to ani podania ani przyjecia nic normalnie...specjalnie go obserwowałem w juniorach i w seniorach...dół!! a u nas na dodatek ze te dwie asysty juniora to jeszcze bramke strzelił temu niby niesamowitemu bramkarzowi Kasicy z Garbowa...Garbow jest żałosny...bo dodałem na ich stronie komentarz całą prawde o nich i usunęli a admin tej strony nie patrzy na takich typów jak z Garbowa...żal mi Garbowa...

autor: ~empik 2009-09-30 14:36:24

avatar Nie ma to jak przechwalanki co panowie? Przypomina mi to rozmowę dwóch pięciolatków w piaskownicy przekomarzających się, który z nich ma ładniejszy samochodzik:) Apeluje o rozsądek!

autor: ~anonim 2009-09-30 22:44:34

avatar ciekawe kto w tamtym roku sie przechwalał?? zawisza to malo sie nie zesrala ze wygrała...lol

autor: ~kibic poniatowej 2009-10-05 14:58:10

avatar to prawda ze macie pedalka w druzynie?

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.