Karol...Dziękujemy...:)

• autor: daciak994, 2009-10-31 20:15
"Wilki" rozegrały swój kolejny ligowy mecz, tym razem mecz zakończył się wynikiem 2:2.
Mecz rozpoczął się punktualnie o 14:00. Na początku do ataku ruszyli gospodarze. W 20 minucie błąd Czarnoty Łukasza i 1:0 dla Drzewiec. W pierwszej połowie mieliśmy parę sytuacji lecz najpierw Woś niepotrzebnie wepchał się Krzakowi, który miałby czystą pozycje a później Turski zmarnował sytuację można powiedzieć sam na sam. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze strzelili drugą bramkę, znów błąd Buśki piłkę przejął zawodnik KS-u i strzelił nie do obrony. W drugiej połowie inicjatywę przejęli gospodarze. Marnowali sytuacje jedną za drugą. W 58 kontuzji doznał nasz bramkarz Jarosz, który po bezpardonowym wejściu zawodnika z Drzewiec doznał urazu kolana. Zmienił go Jakub Czarnota, na bramkę wszedł Turski. Ale w 75 minucie "Wilki" zdobyły kontaktową bramkę. Po błędzie obrońców do piłki doszedł Krzak, który pewnie strzelił bramkę. W 90 minucie Drzewce powinny strzelić bramkę na 3:1 lecz zawodnik nie trafił na pustą bramkę. Zemściło się to w 92 minucie. Znów po błędzie do piłki dopadł Krzak i huknął w długi róg, ja myślałem, że nie ma bramki ponieważ piłka wypadła po za bramkę, lecz powodem była dziura w siatce. Gratulacje naszym zawodnikom za walką do końca, a w szczególności chciałbym pogratulować naszemu Krzaczkowi, który dawno tak dobrego meczu nie miał. Za tydzień gramy z "Hetmanem" Gołąb o 11:00. Serdecznie zapraszamy.