Sukcesy 2009

• autor: daciak994, 2010-01-13 16:36
Chcemy Państwu przedstawić sukcesy z 2009r.

Sukcesy i osiągnięcia 2009r. dzięki wsparciu UG Wilków, ROPS Lublin i sponsorów.

-V miejsce halowy turniej piłki nożnej dziewcząt r. 1998 i mł. O Puchar Prezesa LZPN Mariana Rapy. Współorganizator- LKS „Wilki” Wilków. Wyróżnienia indywidualne:  Najaktywniejsza zawodniczka- Dominika Kramek.(17.01.09r.)

-III miejsce halowy turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Opolskiego Seniorów drużyn LZS. Współorganizator- LKS „Wilki” Wilków. Jarosz Paweł Wilki- Najlepszy bramkarz.(24/25.01.09r.)

-VI miejsce halowy turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa LZPN (Nałęczów) rocznik 1991 i mł. Współorganizator- LKS „Wilki” Wilków.(07.03.2009r.)

-II miejsce Ogólnopolski halowy turniej dziewcząt o Puchar Burmistrza Praga Północ Warszawa rocznik 1998r.(08.03.09r.)

-I miejsce Mistrzostwa Woj. Lubelskiego drużyn LZS w halowej piłce nożnej dziewcząt PKCZ rocznik 1993 i mł.(Nałęczów).(17.03.09r.) Najlepsza bramkarka- Bigos Gabriela.

I miejsce Turniej Ogólnopolski Dziewcząt rocznika 98 i młodsze- Najaktywniejsza- Duda Karolina- Wilki, Natalia Drąg- Wilki, Fari Play- Ola Drąg- Wilki, Król strzelców- Klaudia Lefeld, Najlepsza zawodniczka- Suchowicz Katarzyna. (18.04.2009r.). Organizator- LKS „Wilki” oraz Komisja ds. PiRPA.

-I miejsce Turniej Piłki Nożnej kat. Orlik. Organizator- LKS „Wilki” Wilków. Najaktywniejsza zawodniczka- Drąg Andżelika, Najlepsza zawodniczka- Duda Karolina, Król strzelców- Lefeld Klaudia.(09.05.2009r.)

-III miejsce Turniej Piłki Nożnej kat. Orlik. Organizator- LKS „Wilki” Wilków. Najlepszy bramkarz- Stojak Paweł. (09.05.2009r.)

-I miejsce Powiatowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt „Z Podwórka na Stadion” rocznik 1999. Organizator- LKS „Wilki” Wilków. Najlepsza zawodniczka- Ola Drąg, Najlepszy bramkarz- Agata Bartoś, Król strzelców- Natalia Drąg, Ola Drąg, Najaktywniejsze zawodniczki- Szewczyk Patrycja, Czopek Andżelika.(25.05.2009r.)

-VI miejsce Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców „Z Podwórka na Stadion” rocznik 1999. Organizator- LKS „Wilki” Wilków. Najaktywniejszy zawodnik- Artur Lejwoda.(25.05.09r.)

-I miejsce dziewcząt Powiatowy Turniej Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa rocznik 1998 i mł. Organizator- LKS „Wilki” Wilków. Najlepszy bramkarz- Kramek Dominika, Najaktywniejsze zawodniczki- Lefeld Klaudia, Ola Drąg, Pietras Andżelika, Fabian Weronika, Najlepszy zawodnik- Jędrzejewicz Patrycja, Król strzelców- Szewczyk Patrycja, Najaktywniejszy- Drąg Angelika.(05.06.09r.)

-V miejsce chłopców Powiatowy Turniej Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa rocznik 1998 i mł. Organizator- LKS „Wilki” Wilków. Najlepszy zawodnik- Czarnecki Patryk, Najaktywniejsi- Śliwa Albert, Siedliski Mateusz.(05.06.2009r.)

-I miejsce dziewcząt w Turnieju Piłki Nożej im. Marka Wielgusa w strefie lubelskiej(Bystrzejowice).(09.06.09r.)

-I miejsce dziewcząt Finał Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa Orange Cup.(Międzyrzec Podlaski). Najlepszy zawodnik- Suchowicz Katarzyna, Król strzelców- Lefeld Klaudia, Najlepsza bramkarka- Kramek Dominika, Fair Play- Lefeld Klaudia.(15.06.09r.)

-I miejsce dziewcząt Turniej Piłki Nożnej Kobiet.(Annopol).(26.07.09r.)

-IV miejsce Finał Krajowy o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion" (Lipiec). Kadra LZPN- Ola Drąg.

-II miejsce dziewcząt Finał Turnieju Krajowego im. Marka Wielgusa.(Zamość 11-13.09.2009r.) Najlepsza zawodniczka finału- Jędrzejewicz Agnieszka.

-Jesień 2009, mecze Kadry LZPN 97 i mł. Nasze zawodniczki- Duda Karolina, Giza Karolina, Kramek Dominika, Dajos Karolina.

-I miejsce Turniej Piłki Nożnej sześcio-osobowej dziewcząt r. 1997 i mł. Król strzelców- Lefeld Klaudia, Najlepsza bramkarka- Dajos Karolina, Najmłodsza uczestniczka- Ola Drąg. (25.09.09r.). Współorganizator- LKS „Wilki”. Sponsor pucharów- przyjaciel „Wilków” Sport-Turystyka” Puławy.