Misja Żyrzyn.

• autor: daciak994, 2013-09-18 17:21

W niedzielę o godz. 16 rozegrane zostaną prawie wszystkie mecze VI kolejki lubelskiej klasy A, grupy II. Prawie wszystkie, ponieważ spotkanie Mazowsza z Porajem Kraczewice zaplanowane jest na godz. 16:00, ale w sobotę. A teraz przejdźmy do najważniejszego meczu dla nas, czyli Żyrzyniak-Wilki. Nasz niedzielny rywal zajmuje, ex-aequo z beniaminkiem Wodniakiem Piotrawin 2 miejsce, mając na swoim koncie 12 punktów. GLKS wygrał 4 spotkania, kolejno z Drzewcami, Amatorem, Puławiakiem i Draco. Ulegli tylko liderowi, czyli Wiśle Puławy. Ostatni mecz z Żyrzyniakiem rozegraliśmy 2 czerwca, bieżącego roku. Wygraliśmy to spotkanie 4:2 a bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Marcinkowski z karnego, Karol Krzak, Krzysiek Grądziel oraz Jacek Banaś. Sędzią głównym tego spotkania będzie pan Michał Kalinowski, a pomagać mu będą panowie Daniel Bator oraz Piotr Siedlczyński. To spotkanie zapowiada się jako hit kolejki, ale innym ciekawym spotkaniem wydaje się starcie beniaminków, którzy nadspodziewanie dobrze radzą sobie w tym sezonie, czyli Serokomla Janowiec kontra Wodniak Piotrawin. Nie próżnują też pozostałe drużyny LKS-u. Dziewczęta podejmą na boisku w Karczmiskach Omegę Stary Zamość, a pierwszy gwizdek sędziego Opoki zabrzmi w sobotę, o godz. 11:00. A już dwie godziny później, na ten sam obiekt wybiegnie drużyna naszych trampkarzy, która zmierzy się z Janowianką Janów Lubelski. Serdecznie zapraszamy na wszystkie mecze!