Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

30 sekund od pełni szczęścia.

• autor: daciak994, 2014-05-02 00:57

Remis przed meczem zapewne bralibyśmy w ciemno, ale patrząc na to przez pryzmat ostatnich pięciu minut na pewno trochę szkoda, że straciliśmy dwa punkty. Jechaliśmy do Kurowa w 11, w tym na szpicy grał nas trener, który zazwyczaj, jeśli jest taka potrzeba gra jako bramkarz. Chcieliśmy wyprostować błąd na stronie internetowej Garbarni, aż 6 zawodników nie jest zawieszonych, wystąpiły różne okoliczności. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Adam Jaszczyński a dla gospodarzy Rafał Wałach.

Więcej w rozwinięciu.

Kolejne spotkanie i kolejne w którym nastawialiśmy się na obronę bezbramkowego remisu. W pierwszej połowie nie stworzyliśmy żadnej klarownej sytuacji, albo czujni byli obrońcy trenera Gajdy, albo nie potrafiliśmy dograć piłki. Garbarze zaś mieli swoje okazje. Raz Mazurkiewicz nie trafił w sytuacji sam na sam, a raz nawet do pustej bramki. Kolejnym razem zawodnicy gospodarzy przeszkodzili sobie nawzajem. W drugiej odsłonie gry nasza obrona była szczelniejsza. Garbarnia próbowała strzałami z daleka i po stałych fragmentach, ale na posterunku był Rafał Kramek. Stuprocentową sytuację miał za to Marcinkowski, lecz po podaniu od Roberta Krupy jego strzał obronił Grzegorz Kijowski. W 86 minucie rzut rożny wykonywał Dominik Daczka, zagrał piłkę w stronę bramki, Kijowski wybił ją, później dobijał ją Kacper Kuś a piłkę do siatki ostatecznie skierował Adam Jaszczyński. Gdy sędzia po chwili pokazał, że dolicza tylko dwie minuty, wydawało się, że jest już po sprawie. Ale na nasze nieszczęście na 20 metrze od bramki Patryk Turski sfaulował Rafała Wałacha, który sam postanowił podejść do futbolówki. Zrobił to na tyle dobrze, że ta po jego uderzeniu zrobiła kozioł przed interweniującym Kramkiem i wpadła do bramki. Gdy wznowiliśmy grę, sędzia zakończył spotkanie. Możemy mówić szkoda, ale patrząc na całe spotkania i personalia naszej drużyny powinniśmy być zadowoleni nawet z jednego punktu. Zawodnicy Krupy znów wykazali się walką i pełnym zaangażowaniem. W niedzielę, o godz. 16:00 gramy kolejne spotkanie, z Żyrzyniakiem Żyrzyn w Karczmiskach, zapraszamy.

Zawodnicy jutro mają odbiegać w lekkim tempie 2x7 minut.