Nasz serwis odrabia zaległości.

• autor: daciak994, 2014-05-02 12:41

30.03.2014: III liga kobiet; Wilki Wilków-Kinga Krasnystaw 6:0---> Rodak Ewelina x4, Kramek Dominika x2.
Wilki: Szafran, Bryś, Jagieło, J. Kłak, Czapla, Stefanek, Piłat, Wyzińska, K. Kłak, Romanik, Jantoń, Chodoła, Dajos, Rodak, Wicha, Kramek, Szałas.

06.04.2014: III liga kobiet; Wilki Wilków-LKS Wierzchowiska 1:4---> Kłak Justyna.
Wilki: Chodoła, Piłat, Kramek, Czapla, Wyzińska, Turska, Jantoń, Wicha, J. Kłak, K. Kłak, Jagieło, Kozieł, Bryś, Lisowska, Całka.

12.04.2014: Lubelska Liga Trampkarzy Starszych; Wilki Wilków-Orion Niedrzwica 0:11.
Wilki: Pisula, Borowiec, Kalita, Lisowski, Lejwoda, Rożek, Pawłowski, Walasek, Sierpiński, Mazurek, Hałas, Łukasik.

12.04.2014: III liga kobiet; Górnik Łęczna-Wilki Wilków 4:1---> Kłak Justyna.
Wilki: Turska, Jantoń, Jagieło, Bryś, Sałasińska, Jachowicz, Lipa, Kłak, Kłak, Kramek, Wyzińska, Chodoła, Piłat, Dajos, Rodak, Czapla.

26.04.2014: III liga kobiet; Potok Sitno-Wilki Wilków 1:5---> J. Kłak x3, Chodoła, Kramek.
Wilki: Jagieło, Bryś, Kłak, Kłak, Dajos, Czapla, Lipa, Jantoń, Stefanek, Kramek, Wicha, Romanik, Szałas, Lisowska, Chodoła.