Derby w Karczmiskach.

• autor: daciak994, 2014-05-09 09:51

Już w najbliższą niedzielę prawdziwa piłkarska gratka dla okolicznych fanów piłki nożnej. O godz. 17:00 w Karczmiskach, miejscowe Bobry podejmą rywala zza miedzy czyli Wilki Wilków. Ostatnio lepsi okazali się zawodnicy z Karczmisk wygrywając 2:1. Bramkę dla nas zdobył Mateusz Marcinkowski. W poprzedniej kolejce Bobry pokonały Draco Kowala 3:0. W formie wydaje się być nasz były zawodnik Piotrek Giza. Magneto w ostatnich dwóch meczach zdobył 3 bramki i na pewno trzeba będzie na Piotrka uważać. Bobry zajmują 11 miejsce w tabeli z 14 punktami na koncie. LZPN wydelegował na to spotkanie następujących sędziow: jako główny pan Paweł Stańko ze Strzyżewic pomagać mu będą panowie Smyk oraz Mateusz Czapla. W ten sam dzień, o godz. 14:00 również na boisku w Karczmiskach, nasze dziewczęta podejmą Motor Lublin. Zapraszamy na oba mecze.