Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

Bez bramek w Nałęczowie.

• autor: daciak994, 2014-08-20 08:55

Wilki zremisowały w meczu inaugurującym sezon z Cisami Nałęczów 0:0. Licznie zgromadzeni kibice niestety nie zobaczyli bramek a były ku temu okazje, więcej po stronie przyjezdnych, ale niestety byli oni dzisiaj nieskuteczni. Jeżeli chodzi o ogół meczu to piłkarze z Nałęczowa na pewno częściej utrzymywali się przy piłce, ale nie potrafili zagrozić bramce strzeżonej przez Rafała Kramka, który dziś pewnie spisywał się między słupkami. Wyłapał kilka strzałów oraz dośrodkowań. W pierwszej połowie najlepszą sytuację miał Mateusz Marcinkowski, który po błędzie w wyprowadzeniu piłki przez Cisy znalazł się w sytuacji sam na sam z Michałem Pyśniakiem, niestety...obił tylko poprzeczkę. Biorąc pod uwagę akcje godne uwagi to w całym meczu była jeszcze jedna, również dla podopiecznych Roberta Krupy. Piłkę od Marcinkowskiego dostał Filip Mazurek, który z kąta trafił tylko w poprzeczkę, po zamieszaniu szansę na dobitkę miał podający wcześniej Mateusz Marcinkowski, ale chybił. Po kilku minutach sędzia zakończył spotkanie. Podsumowując, zapewne walki w tym spotkaniu nie brakowało. Zarówno jedna jak i druga drużyna może być zadowolona z remisu, ponieważ był to pierwszy mecz w tym sezonie. A my zapraszamy kibiców na spotkanie do Karczmisk, w niedzielę, prawdopodobnie o godz. 17, z miejscowymi Bobrami, a więc derby!