Zaczynamy!

• autor: daciak994, 2015-03-27 10:03

W niedzielę o godz. 15:00 Wilki rozpoczną kampanie wiosenną. Na pierwszy ogień idzie ekipa Cisów z Nałęczowa. Mecz, jak wszystkie mecze rundy wiosennej naszej drużyny rozegrany będzie w Wilkowie.

Więcej w rozwinięciu.

Ekipa Michała Pyśniaka, który objął drużynę przed rundą rewanżową i jest jednocześnie bramkarzem w tej drużynie to spadkowicz z klasy okręgowej. W pierwszym pojedynku obu drużyn, po bardzo ciekawym widowisku padł bezbramkowy remis. Drużyna Cisów zajmuje dopiero 12 miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 12 punktów, na co składają się: zwycięstwa z Żyrzyniakiem 3:1, Draco Kowala 5:0 oraz Wodniakiem 2:0, remisy z nami 0:0, Garbarnią 2:2 oraz Bobrami 1:1, no i porażki kolejno z: Serokomlą 2:1, Orłami 3:0, Mazowszem 3:1, Górą Puławską 2:1, Drzewcami 2:0 i Amatorem 3:2. Do klubu z Nałęczowa dołączyli nowi zawodnicy: Banaszek, Stachyra, Gaba, Mirosław, Radomski oraz Koput, Chęć i Kędra z drużyny juniorów. Mecz z ramienia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej poprowadzą panowie: Jakub Ciastuła jako główny oraz asystenci Piotr Orlik i Grzegorz Ciołek. Serdecznie zapraszamy!