Wielka Sobota z Derbami.

• autor: daciak994, 2015-04-02 10:32

Czas na starcie z Bobrami! W Wielką Sobotę, o godz. 12:00 na boisku w Wilkowie, nasze Wilki rozegrają II kolejkę rundy wiosennej. Przeciwnikiem Bobry Karczmiska.

Więcej w rozwinięciu.

Bobry jak dotąd zajmują przedostatnie, 13 miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 6 punktów. Jedno oczko dopisali sobie w ostatnią niedzielę remisując z Wodniakiem Piotrawin 2:2. Przed rundą wiosenną doszło do zmiany trenera u naszych sobotnich rywali. Stanowisko to objął nasz były trener p. Zygmunt Kuś. Trzeba liczyć się z tym, że Bobry jak zawsze wyjdą zmotywowane na ten mecz i łatwo skóry nie sprzedadzą. Zagrożenie pod bramką Kramka mogą siać kolejno: Jarek Pogoda, Mikołaj Skrzyński czy Kacper Staniecki. Jesienią na boisku w Karczmiskach padł wynik 2:2. Dla naszej drużyny bramki wtedy strzelali Mateusz Marcinkowski i Filip Mazurek, zaś dla Bobrów dwie Mikołaj Skrzyński. Nasi zawodnicy muszą zwrócić uwagę również na zmianę trenera. Drużynę objął bardzo doświadczony i znający się na rzeczy trener, więc to kolejny argument, że to spotkanie do łatwych nie będzie należało. Głównym arbitrem tego spotkania będzie p. Bogdan Wojtachnio. Pomagać mu będą panowie Karol Antoń i Maciej Komendarski. Zapraszamy w Sobotę o godz. 12:00!!