Czy runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Krupy? Jeśli tak to dlaczego?

Aktualności

Dalej bez porażki.

• autor: daciak994, 2017-03-06 10:16

W czwartym meczu przygotowującym naszą ekipę do rundy wiosennej Wilki zmierzyły się z drużyną Cisów Nałęczów. To było najcięższe spotkanie jak do tej pory w okresie przygotowawczym. Drużyna z Nałęczowa postawiła bardzo ciężkie warunki, grała bardzo agresywnie, odważnie dzięki czemu kontrolowała przebieg spotkania ale mimo to przez długi okres czasu nie potrafiła tego udokumentować zdobyciem bramki, dopiero pod koniec pierwszej połowy drużynie gości udało się strzelić bramkę. Druga część gry zaczęła się pomyślnie dla naszej ekipy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Mateusza Gizę błąd bramkarza wykorzystał Norbert Kołodziejczyk i strzałem z głowy wyrównał stan spotkania. Obraz gry w drugiej połowie też się trochę zmienił, mecz był bardziej wyrównany ale to zawodnicy Cisów dalej kontrolowali przebieg gry co dało im efekt w postaci strzelenia drugiej bramki. Ale to do Wilków należało ostatnie słowo, po asyście Witolda Czarnoty pięknym lobem popisał się Jakub Czopek i tym samym ustalił wynik spotkania na 2:2. Dzięki czemu dalej nasza drużyna jest niepokonana. Następny mecz sparingowy odbędzie się w środę o godzinie 18:00 na Gminnym Stadionie Sportowym w Szczekarkowie. Tym razem przeciwnikiem Wilków będzie drużyna z klasy okręgowej Perła Borzechów. Wszystkich sympatyków naszej drużyny serdecznie zapraszamy.