Próba rewanżu!

• autor: daciak994, 2011-04-01 21:29

W sobotnie przedpołudnie a dokładnie o godz. 11:00 "Wilki" zagrają pierwszy mecz w rundzie wiosennej sezonu 2010/2011.

Podczas rundy jesiennej, LKS przegrał 4:3. Bramki w tamtym meczu strzelali, dla "Orłów":Marcinkowski, D. Matyjaszek 2, Ciucias, a dla "Wilków": Daczka, Krzak i samobój. Nasi zawodnicy ciężko przepracowali zimę. Dużo treningów, wysoka frekwencja. Wszystko wyjdzie w praniu. Ekipa z Kazimierza Dolnego to spadkowicz z okręgówki, zajmuję 4 miejsce w tabeli(tuż przed nami) z taką samo ilością punktów. Arbitrami tego spotkania będą: dobrze znany nam Pan Paweł Marciniak, również dobrze znany naszym juniorom Pan Wojtachnio oraz Pan Kowalski. Miejmy nadzieję, że na mecz przybędzie duża ilość sympatyków, których serdecznie zapraszamy. Przypominamy również o lidze typerów.

XII kolejka:

Poraj Kraczewice - Stal II Poniatowa sobota 16 w Poniatowej; Poraj gospodarzem KS Góra Puławska - Bobry Karczmiska niedziela 15 Wilki Wilków - Orły Kazimierz sobota, 11 Powiślak Końskowola - Cisy II Nałęczów niedziela 16 Draco Kowala - Hetman Gołąb sobota, 14 Żyrzyniak Żyrzyn - Garbarnia Kurów